DIAMOND BUSINESS PARK URSUS

linkedin

Od momentu powstania marka Diamond Business Park jest liderem w sektorze parków biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pod względem jakości i wartości.

OPIS PROJEKTU

Diamond Business Park Ursus to centrum magazynowo-dystrybucyjne klasy A, wyjątkowe ze względu na bliskość zarówno centrum Warszawy, jak i lotniska. Ze względu na złożoność procesu wydawania pozwoleń dla tej lokalizacji oraz zawiłe strategie, które musiały zostać wykorzystane do realizacji tego przedsięwzięcia, Diamond Business Park Ursus jest wizytówką bezkonkurencyjnego doświadczenia White Star Real Estate w zakresie usług deweloperskich. To, co czyni projekt szczególnie wyjątkowym, to połączenie budynków biurowych klasy A z nowoczesną powierzchnią magazynową.

W 4 kwartale 2021, po skomplikowanym procesie uzyskania zgód formalnoprawnych, oddaliśmy do użytkowania ponad 6000m2 powierzchni magazynowej przeznaczonej na działalność data center oraz 1300m2 powierzchni biurowej przeznaczonej do jego obsługi. Dla pierwszego etapu tej inwestycji zapewniono podwójne zasilanie prądu, które w przypadku awarii może zostać w pełni zastąpione systemem generatorów prądu.

Lokalizacja
Warsaw, Poland
Główni Najemcy:
Rozmiar:
warehouse 33,000 m2, office 16,500 m2
Termin realizacji:
2013 – 2019

Zapoznaj się z pozostałymi Case Study