Wynajem magazynów

Wynajmij magazyn

Hale magazynowe, magazyny i powierzchnie magazynowe

Hale magazynowe, magazyny i powierzchnie magazynowe na wynajem znajdujące się w naszej ofercie to budynki klasy A, posiadające międzynarodowy certyfikat BREEAM. Oznacza to, że przeszły wieloetapowy proces weryfikacji i spełniają rozbudowane kryteria oraz normy zrównoważonego, ekologicznego budownictwa. Powierzchnie przemysłowo-logistyczne White Star Logistic, dzięki zrównoważonemu zarządzaniu energią i gospodarką wodną oraz innowacyjnym rozwiązaniom, zwiększającym wydajność pracy powierzchni, przekładają się na niższy koszt użytkowania magazynów.

Wynajem kompleksów magazynowych i powierzchni z certyfikatem BREEAM to inwestycja, która umożliwia firmom e-commerce rozwój biznesowy poprzez: sprostanie wymogom konkurencyjnego rynku, na którym dominuje trend EKO, spełnienie wymogów europejskiej dyrektywy CSRD oraz zoptymalizowanie kosztów użytkowania magazynu, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom i nowoczesnym, zaawansowanym systemom zarządzania WMS, zwiększającym efektywność procesów.

Hale magazynowe do wynajęcia

Nasze obiekty składają się z nowoczesnej przestrzeni logistycznej: powierzchni magazynowych klasy A z certyfikatem BREEAM oraz wygodnych pomieszczeń biurowych. Komfort pracy Państwo i Państwa pracownikom zapewniają: stały dostęp świeżego powietrza oraz światła naturalnego. Takie warunki zapewnia każdy nasz magazyn do wynającia.

Magazyny miejskie do wynajęcia

Magazyny do wynajęcia i centra logistyczne White Star zlokalizowane są w dogodnych miejscach, blisko dużych miast, ze świetnym dostępem do węzłów komunikacyjnych we wszystkich kierunkach, co zapewnia efektywną dystrybucję towaru oraz łatwy dostęp do zasobów ludzkich. Obecnie posiadamy na wynajem w ofercie powierzchnie przemysłowo-logistyczne w następujących lokalizacjach: Łódź, Warszawa Nowy Konik (z powierzchnią SBU), Warszawa Raszyn oraz Toruń.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Największa hala magazynowa White Star Logistics oferuje aż do 76 000 m powierzchni. Nasze centra logistyczne składają się najczęściej z kilku hal oraz kompleksu biurowego. Wszystkie oferowane przez nas obiekty to budynki  energooszczędne, m.in. dzięki zastosowaniu fotowoltaiki oraz innowacyjnych systemów grzewczych i chłodniczych: pomp ciepła, systemu klimatyzacji z rekuperacją itp. W halach zamontowane jest oświetlenie LED oraz automatyczne czujniki światła.

Powierzchnie przemysłowo-logistyczne

Nasze powierzchnie przemysłowo-logistyczne również często wyposażone w zaawansowane systemy zarządzania budynkiem, zwiększające efektywność pracy całej powierzchni oraz minimalizujące ryzyko powstawania błędów w procesach logistycznych.

Powierzchnie przemysłowo-magazynowe

Zarówno magazyn do wynajęcia w Łodzi i powierzchnia magazynowa w Toruniu, jak i magazyny do wynajęcia w Warszawie, cechują następujące parametry techniczne: siatka słupów 12 x 22,5m, wysokość składowania 10m, nośność posadzki 6t/m2, posadzka bezpyłowa, obciążenie ogniowe + 4000MJ, system tryskaczy typu ESFR, oświetlenie LED, oświetlenie naturalne do 3%. Budynki wyposażone są w stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Do kompleksu przynależy parking. W wypadku wynajmowanych powierzchni przemysłowo-logistycznych zapewniamy ochronę i monitoring 24h. Ponadto, każda nasza powierzchnia magazynowa do wynajęcia znajduje się w pobliżu węzłów komunikacyjnych i bliskim regionie miasta – wiemy, że dobra lokalizacja to podstawa.

Magazyny na wynajem White Star są wyposażone w sprzęt i rozwiązania ułatwiające i optymalizujące wszystkie fazy procesu magazynowania, takie jak: przyjęcie towaru (rozładunek, kontrola towaru, transport do strefy przechowywania), składowanie (załadowanie, rozładowanie regałów, magazynowanie towaru w optymalnych i bezpiecznych warunkach), kompletacja zamówień (weryfikacja jakościowa, ilościowa, znakowanie) oraz wydawanie towaru (kontrola wydania produktów, ich załadunek).

Wynajem kompleksów magazynowych

Podczas gdy własny magazyn może ograniczać rozwój biznesu, tak wynajmowanie powierzchni przemysłowo-logistycznych zapewnia e-commerce’om mobilność, elastyczność i łatwość dopasowania się do zmian rynkowych. Wynajmując magazyn, ogranicza nas jedynie umowa najmu. W przypadku ewentualnej złej sytuacji rynkowej i zmian w rentowności biznesu spowodowanych kryzysem, taką umowę zawsze można w odpowiednim momencie zakończyć. Posiadając magazyn na własność ryzyko finansowe jest nieporównywalnie większe, a starty finansowe w takiej sytuacji, ogromne.

Wynajem magazynu to również optymalizacja kosztów stałych oraz wiele problemów logistycznych “z głowy”. Przedsiębiorcy wynajmujący powierzchnie przemysłowo-magazynowe nie muszą się martwić o przepisy BHP, wyposażenie hal magazynowych, ich przeglądy techniczne, ochronę budynku, płynność wielu procesów logistyczno-magazynowych. To powierzchnie zapewniające bezproblemowe składowanie i przechowywanie produktów w bezpiecznych warunkach.

Magazyny na wynajem White Star z certyfikatem BREEAM to pewność inwestycji. Zastosowane rozwiązania w połączeniu z wyjątkową elastycznością przestrzeni tworzą miejsca, w którym będą się mogli Państwo skoncentrować na rozwoju biznesowym firmy. Rozwiązania wdrożone w związku z wymogami zrównoważonego rozwoju nie tylko pomagają minimalizować emisję CO2, ale również wpływają na mniejsze rachunki za energię i inne media.